Slovácká výzva

Po vzoru ICE BUCKET CHALLENGE, nebo-li ledové výzvy, jsme se rozhodli vytvořit něco svého a regionálního. Proto si vás dovolujeme oslovit prostřednictvím SLOVÁCKÉ VÝZVY, která má charitativní záměr a je určena k podpoře a zvýšení povědomí o Diakonii ČCE - středisku CESTA. Ta poskytuje sociální služby klientům s postižením a je organizátorem celé akce.

Považujete-li naši výzvu za smysluplnou, budeme rádi za vaši podporu! Přijďte se za námi podívat každý všední den od 9 do 12 hodin. Najdete nás na této adrese nebo na webových stránkách. Veškeré informace o tomto projektu můžete získat na telefonním čísle: 776 167 274.


Podpořte nás

Podpořit tento projekt můžete buď finančním  nebo věcným darem, který by udělal radost našim klientům. 


CO PŘEDSTAVUJE SLOVÁCKÁ VÝZVA?

Zkuste projet danou trasu na invalidním vozíku a poznejte, s čím se mimo jiné potýká člověk se zdravotním postižením. Níže se můžete podívat na ukázkové video.


praktický život


Klienty vedeme ke každodenním úkonům, důležitých pro zařazení se do běžného života. Jedna z oblíbených činností je společné vaření.

rozvoj motoriky


Mnoho klientů je díky svému postižení pohybově omezeno. Proto formou různých činností  pravidelně procvičujeme jejich motoriku.

kontakt s ostatními


S klienty pravidelně pořádáme výlety, kde společně poznáváme nová zajímavá místa. Tímto způsobem usilujeme o jejich přirozené začlenění do společnosti.


MEDIÁLNÍ PARTNER

SLOVÁCKÉ VÝZVY

KDE NÁS NAJDETE
ADRESA DIAKONIE ČCE - STŘEDISKO CESTA
NA STAVIDLE 1266, UHERSKÉ HRADIŠTĚ

TELEFON +420 776 167 724