Středa ve znamení pánské jízdy

vytvořeno: 19.9.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality Během slunečné středy (18.9.) se zmocnili Slovácké výzvy samí muži. Celkem tři pánové tak vyzkoušeli, jaké to je být pohybově indisponován.

 Jakub Klobáska, student práv na Masarykově univerzitě v Brně

Temperamentní Jakub se o naší výzvě dozvěděl během Slováckých slavností vína a tato myšlenka ho zaujala. Proto nás v týdnu kontaktoval s tím, že by se rád do projektu aktivně zapojil a této možnosti využil. Vzhledem k vášni pro moderní tanec by chtěl se svou taneční partnerkou uspořádat  pro klienty Diakonie netradiční taneční vystoupení.


Vojtěch Kusák, student strojního inženýrství na VUT v Brně

Dalším "pánem na holení" byl sympatický mladík Vojtěch Kusák, jenž taktéž podpořil Slováckou výzvu. Sám uznal, že být odkázaný na invalidní vozík není vůbec jednoduché a současně se rozhodl, že o této výzvě řekne také svým kamarádům a podpoří tak dobrou věc.

Ivo Valenta, podnikatel

Podnikatel Ivo Valenta se o Slovácké výzvě dozvěděl díky nominaci, kterou následně přijal. Přiznal se, že na invalidním vozíku seděl úplně poprvé a posléze zjistil, že jen jízda po rovném terénu je pořádná dřina.  Současně předal pomyslnou štafetu dál na svého bratra a Stanislava Blahu (místostarostu Uherského Hradiště).

KDE NÁS NAJDETE
ADRESA DIAKONIE ČCE - STŘEDISKO CESTA
NA STAVIDLE 1266, UHERSKÉ HRADIŠTĚ

TELEFON +420 776 167 724